Врвка за околу Обвива, Прилагодливи Глуждот Зглоб Тежина Обвива, Песок Пополнување на Зглобот Заврши за Фитнес, Вежбање, Гимнастика, Одење, Танц, Џогирање, Јога

Врвка за околу Обвива, Прилагодливи Глуждот Зглоб Тежина Обвива, Песок Пополнување на Зглобот Заврши за Фитнес,

Залиха
DEN 1653.60
Износ:

[Композитни Ткаенина] : Глуждот и зглобовите тегови обвива се изработени од композитни ткаенина, која е дише и кожа-пријателски, и брзо може да се апсорбира потта од зглоб. [Кука & Јамка Дизајн] : Песок пополнување на зглобот заврши усвојува кука и јамка дизајн, па завиткајте може да се вклопи во вашиот зглоб добро и нема да се лизга надвор лесно. [Парична казна Песок Пополнување] : врвка за околу заграда е исполнет со парична казна песок, која е мека и удобна, и нема да ви донесе никаква нелагодност. [Мускулите Обука] : врвка за околу носечките заврши е специјално дизајнирана да ви помогне да ја зајакнете вашата рака мускулите. [Мулти-Цел] : врвка за околу торба може да се носи не само на рачниот зглоб, но исто така и на глуждот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Врвка За Околу Тежина Обвива Материјал : Композитни Ткаенина, Жолт Песок Должина : Околу.31cm / 12.2 во Однесуваат на : Фитнес, Трчање, Танцување и сл.Количина : 1 Компјутер Пакет Листа : 1 x Зглоб Тежина Заврши.

Декларирани својства

Најдобри предлози