Ресторан Takeout Мени на Храна Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен Големина

Ресторан Takeout Мени на Храна Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела -

Залиха
DEN 1440.00
Износ:

Материјали за овој занает форма се извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.ПОСТАВЕН ДРВО ОБЛИК – Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.

Декларирани својства

Најдобри предлози