Силна Протеза Случај, Надградени Протези Кутија, Протеза Четка Retainer Случај, Протеза Чаши Бања, Протези Сад со Кошница Протеза Носителот, Retainer Чистење Случај, Соврше

Силна Протеза Случај, Надградени Протези Кутија, Протеза Четка Retainer Случај, Протеза Чаши Бања, Протези Сад

Залиха
DEN 167.76
Износ:

【Високо Квалитетни и Издржливи】 Нашата премиум протеза кутија помага во одржување на високо ниво на протеза хигиена со обезбедување на чист простор за складирање за протезата или лажни заби, прскалки, или спортски или атлетик устата чувари.Нашата силна протеза случај, исто така, го прави лесен за носење на протези, каде и спречува случајно справување со штетите. 【Затвори-За-Херметички без прашања праша.Пакет Вклучувајќи 1*Протеза Случај (3.46*3.07*3.19 во / 8.8*7.8*8.1 cm).

Декларирани својства

Најдобри предлози