Worldity 7Pcs Долго Т-Рачка Ratchet Допрете го Држачот, Прилагодлив Метрички Навој Машина Чешми во Собата, Рака Завртка Тема Plug Чешми Вклучува M4 M5 M6 М8 M10 М12 и Прилагодливи Доп?

Worldity 7Pcs Долго Т-Рачка Ratchet Допрете го Држачот, Прилагодлив Метрички Навој Машина Чешми во Собата, Рака

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Квалитет на Материјалот : Направен од имајќи челик со висока цврстина и отпорност на корозија, тоа е долгорочна употреба доволно да ги задоволат вашите секојдневна употреба.Не се Лизга Рачка : На навој се справи со не е лесно да се сфати, и можете да го прилагодите растојанието слободно да се цврсто менгеме хексагонална или правоаголни диск.Лесен За Ракување : Тоа може да се користи со двете раце или една рака, која може ефикасно да се подобри ефикасноста на работата.Тоа е добар помошник за семејството DIY прислушување.Широко се Користи : Совршен за дупчење дрво, мек метал и пластика плоча.Препорачливо е да се користат маснотии да се зголеми мазност кога дупчење метал.Големината и Пакет : ќе добиете 1pcs 7.48 инчи долго Т-рачка ratchet допрете клуч, 6pcs завртка тема допрете : 1.96 инчен, 2.36 инчен, 2.44 инчен, 2.55 инчен, 2.75 инчи, 2.95 инч.

Декларирани својства

Најдобри предлози