Агол Заштитник Метална Кутија Работ Безбедноста Стража Декоративни Работ Заштитник Антички Агол Заштитник Кутија Агол Заштитник Агол Подлога (16 Парчиња Сребро)

Агол Заштитник Метална Кутија Работ Безбедноста Стража Декоративни Работ Заштитник Антички Агол Заштитник Кутија

Залиха
DEN 182.16
Износ:

Таписерии изработка, антички стил, биро за Заштита на агол и декорација на домот, декорација и Заштита.Метална Кутија Работ Безбедноста Стража Декоративни Работ Заштитник, Лесен за инсталација за да го заштитите вашиот мебел.Античкиот Агол Заштитник Кутија Агол Заштитници може да ги красат вашата кутија или во вашиот мебел се направи повеќе елегантна и издржлива.Вкупна Големина : 25x25x9mm/1"x1"x0.4"(L*W*H);Дупка со Дијаметар : 3мм/0.1" Пакет Содржина : 8 компјутери/16 компјутери x Бронза Агол Заштитници со Монтажа Завртки.Кутија Агол Заштитник, совршен за заштита на вашиот подарок кутија,кутија за накит,дрво кутија, маса ,маса, кабинет, фиока, гардероба.

Декларирани својства

Најдобри предлози