800mL Ултразвукови Почиста, Накит Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Резервоарот Дигитален Тајмер за Накит Pendant Очила Види Метални Парички Протеза-800ml

800mL Ултразвукови Почиста, Накит Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Резервоарот Дигитален Тајмер за Накит Pendant

Залиха
DEN 984.00
Износ:

Дигитални ултразвукови почиста 40 KHZ фреквенција работи за да се отстрани нечистотијата, нафта & валкано од вашите вредни предмети во минути без оштетување на нив.Вибрирачкото на перење течни предизвикани од Ултразвукови бранови чисти надвор прашина, smeary битови и нечистотија на површината.Нежно чисти дека нема да наштети на вашите вредности.Без дополнителни грижи.Супер лесен за употреба, само за вклучување/исклучување со индикатор за светло.Хемиско чистење, бучавата е нормално која доаѓа од резервоарот работи.Во професионална места, Можете да го користите специјални чиста течност со ова ултразвучно бања почиста.Ултразвукови Почиста е погоден за чистење на валкани Накит, Очила, Жилет глави, Часовници, Протези, Стоматолошки алатки, Машина предмети, Садови, четка за заби главата и повеќе.Изграден со висока фреквенција на вибрации на технологија која го стимулира трансдуцерот, висока моќност ултразвукови бранови може да се отстрани загадувачи многу повеќе easily This Ултразвукови Почиста е погоден за чистење на накит, очила, brooch, протеза, четка за заби, лажни заби, а други скапоцености!Идеален уред за продавници за очила, накит продавници, продавници за часовници, мобилен телефон на поправка продавници, стоматолошки, канцеларијата за домашна употреба и повеќе.Име : Ултразвучно cleaner Ultrasonic чистење фреквенција : 40 KHZCleaning температура : 30 ℃Димензија : 17.5x11x12.5cm Inner преку големина : 15x8.5x6.5cm Power : 80 WCapacity : 0.8 LUses : комерцијални, домашните.

Декларирани својства

Најдобри предлози