DINGZXC Служат Количка Количка Челични Цевки Одбор Универзална Тркала Парапет Падне Превенција Салон за Убавина,Вајт,

DINGZXC Служат Количка Количка Челични Цевки Одбор Универзална Тркала Парапет Падне Превенција Салон за Убавина,Вајт,

Залиха
DEN 1022.40
Износ:

Service : Ако Имате Било какви Прашања по Приемот на Стоката, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Директно се Продаваат од страна на Производителот, за Поддршка на Повеќе Набавки.Поле на Примена : Тетоважа, Пет Groomer, Ноктите Техничар, Спа, Салон за Убавина, Итн.Собрание : Брзо и Лесно, Лесно да се Соберат, на Палети е Направен од Дрво/Стакло, Лесно да се Чисти и Одржува.Карактеристики : 3-Слој Послужавник, Мулти-Слој за Складирање, Водоотпорен Послужавник, Висока Температура Отпор, Не е Лесно да се Скрши, со Парапет да се Спречи Паѓање, Силна Товарот.Материјал : Дрво / Стакло + Челични Цевки, Универзален Тркала, Големина : 45 X34 X78 Cm, Имајќи Капацитет : 50 Kg, а е Дрвени Палети, Б е Стакло Послужавник.Производ Description Name : Услуга Автомобил, Убавина Car Quantity : 1 Size : 45 X34 X78 Cm1. Мулти-Функционални Складирање, Чување Експерт, Погоден за Различни Places2. Оформена Ограда за да се Спречи Предмети од Falling3. Здрав и Compressive, Трајни Ламинатни, Водоотпорен, Висока Температура Отпорни, Лесно да се Clean4. Агол Лак Дизајн за да се Спречи Bumps Note : Поради Различни Компјутерски Монитори, Светлината и Снимање Агол Може да се Разликува, и Благо Хроматските Аберации Може да се Случи.

Декларирани својства

Најдобри предлози