LZIYAN Двоен Слој за Чување Ѕид-Монтирани Rotatable Организаторот за Дома Дневна Соба и Бања,Беж

LZIYAN Двоен Слој за Чување Ѕид-Монтирани Rotatable Организаторот за Дома Дневна Соба и Бања,Беж

Залиха
DEN 198.24
Износ:

Ѕид-монтирани дизајн, лесно да се инсталира.Rotatable дизајн, креативни и практични.Двоен слој за дизајнот обезбедува дополнителен простор за складирање.Може да се користи за чување на клучеви, далечински контроли и други предмети.Погоден за употреба дома, дневна соба, кујна, бања, спална соба, итн.Опис на производот : Боја : Како на Сликата за Нашата Пакет : 1 Pc Main Материјал : ABSFunction : Двоен Слој за Чување Ѕид-монтирани Rotatable Организаторот за Дома Дневна Соба Bathroom Product Големина : Прошири должина, ширина и висина 10.04 * 1.65 * 4.72 инч, укината должина, ширина и висина 5.91 * 1.65 * 4.72 инч.

Декларирани својства

Најдобри предлози