WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Услуга Кабелот за Bose 330001-1310 3300011310 SoundLink Bluetooth Мобилни Говорникот Темно Сива Најлон 120V НАС

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Услуга Кабелот за Bose 330001-1310 3300011310 SoundLink

Залиха
DEN 964.80
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.

Декларирани својства

Најдобри предлози