Ranphy Polka Точка Мало Куче Оглавник Подигнат Мачка Основните Подигнат Кутре Јака со Поводник Поставите Прилагодливи за Одење Обука Работи Пешачење

Ranphy Polka Точка Мало Куче Оглавник Подигнат Мачка Основните Подигнат Кутре Јака со Поводник Поставите Прилагодливи

Залиха
DEN 431.76
Износ:

Големина за 0.8 см : Градите (8-13inch).Поводник (Должина : 47.5 инчен ширина : 0.3 инчен).Совршен за надвор време,лесно и исклучување.Ако вашето домашно милениче како работи среќаваме на патот,тоа е за безбедноста со темперамент.Вие не ќе го изгубат допир со вашето домашно милениче повеќе.Добредојдовте на моето домашно милениче продавница Ова се подигнат е погоден за мал играчка кучиња и puppies.Тоа може да биде лесно да се одржуваат чисти Рака мие и се откажам да се исуши Направи копија од најлон, тоа е со висок квалитет и има долг животен век мала тежина со клип затворање Боја : Црвена, Сина, Розова, Црна, Зелена, Жолта, Кафена Големина за 0.8 см : Градите (22-33.5 cm / 8-13inch) Поводник (Должина : 120cm ширина : 0.8 cm) Големина за 1.0 см : Градите (31-46cm / 12-18inch) Поводник (Должина : 120cm ширина : 1.0 cm) Големина за 1,5 см : Градите (41-61cm / 16-24inch).

Декларирани својства

Најдобри предлози