IMIKEYA Бебе Активност Спирала Заврши Играчка Pram Креветчето Украс Hangings Симпатична Зајакот Животни Мека Кадифен Животинско Креветчето Rattles Играчка Образовни Играчка

IMIKEYA Бебе Активност Спирала Заврши Играчка Pram Креветчето Украс Hangings Симпатична Зајакот Животни Мека

Залиха
DEN 1130.40
Износ:

Рабовите на и светла ткаенина е украсена со оние неодолива форма која нуди бебиња часа на интерактивна забава и комфор.- Тоа може да биде одлучувачки креветчето ограда, бебешко столче или дршката на шетач, така што бебето нема да биде досадно.- Изработена од мазна и удобно ткаенина, безбеден и сигурен, без иритација на baby' s кожата, без чуден мирис, нема згаснато.Прекрасна животни играчки може да ги привлече babys внимание и да го стимулира развојот на babys мозокот, визија, и рака - око координација.- Интересно виси играчки може да им помогне на бебињата истражуваат околината, и судири помеѓу играчки може да се направи ѕвона звук, кој може да се стимулира бебето' s слух.голем дар избор како бебе туш подарок, роденден или Божиќ подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози