LABAICAI Кинески 2022 Година Хороскопски Сјајна Накит ?2022? Помине Уметност Кристал Нова Година Помине Уметност DIY Помине Декорација на Нокти(4)

LABAICAI Кинески 2022 Година Хороскопски Сјајна Накит ?2022? Помине Уметност Кристал Нова Година Помине Уметност

Залиха
DEN 46.08
Износ:

Тип : Нова Година Помине Уметност.Боја : Сребрена/Злато.Функција : Помине Уметност Украси.Големина : Како се покаже.Материјал : Циркон + Легура.Функција : Помине Уметност Decorations Size : Како show Type : Нова Година Помине Уметност Пакет се Вклучени : 1 * Помине Jewelry Color : Сребрена/Gold Material : Циркон + Alloy Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози