Деца Правило Забава Текст Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен Големина

Деца Правило Забава Текст Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70

Залиха
DEN 1600.80
Износ:

ВРВЕН КВАЛИТЕТ – формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.Додадете боја, дамка, сјај и повеќе за нашите дрво форми!Одлично за искусни crafter, или прави забава проект за развој на младите уметници.ПОСТАВЕН ДРВО ОБЛИК – Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Се создаде возбудлив уметност надвор од овие дрво форми за самостојна употреба или за да додадете елементи на други проекти, вклучувајќи дома décor, училници, забави, свадби, честитки, подарок ознаки, embellishments, украси, и повеќе.ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ – да се Создаде возбудлив уметност надвор од овие дрво форми за самостојна употреба или за да додадете елементи на други проекти, вклучувајќи дома décor, училници, забави, свадби, честитки, подарок ознаки, embellishments, украси, и повеќе.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Материјали за овој занает форма се извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.НАПРАВЕНИ ВО САД - материјали за овој занает форма се извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.

Декларирани својства

Најдобри предлози