DDGD 6 Инчен Живо Пополнете Светлината Пластични Мобилен Телефон Видео Прстен Светлина за Selfie Шминка

DDGD 6 Инчен Живо Пополнете Светлината Пластични Мобилен Телефон Видео Прстен Светлина за Selfie Шминка

Залиха
DEN 309.36
Износ:

Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи со долг животен век.Мека и униформа светлина, може да се користи за пренос, selfie, шминка, нокти, комерцијални снимање, итн. 3 вида прилагодувања за боја, бела светлина, топла светлина, soft light. 10 нивоа на осветленост прилагодливи за да се задоволат вашите потреби во различни ситуации.Универзална 1/4 инчи завртка, удобен да го инсталирате на светлина заграда, опремени со мали ballhead може да ротира 360°, за да се постигне саканиот агол и сила.USB адаптер, удобен и сигурен, само го вклучите/исклучите кабелот за напојување или префрла на омилени осветлување режим.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Прстен Пополнете Светлината Материјал : Пластични Боја : Црна Големина : 6 Инчен Боја Рендерирање Индекс(Ра) : >90 Dimmable : Да Затемнување Опсег : 1-10 Ниво Прозрачна Флукс:800 LM Влезен Напон:DC5 V Напојување : USB Интерфејс Светлина Режим : Бела Светлина, Топла Светлина, Мека Светлина Тежина : Околу. 248g Пакет Листа : 1 x Прстен Пополни Светлина 1 x Мали Ballhead.

Декларирани својства

Најдобри предлози