Заварување Железо Ролна, 1pc 0.8 mm Колофон Калај Core Флукс Лемење на Жица Ролна Лемење, Заварување Калај се Тркалаат за Електроника, Лемење Делови Како Коло, Електроник?

Заварување Железо Ролна, 1pc 0.8 mm Колофон Калај Core Флукс Лемење на Жица Ролна Лемење, Заварување Калај се

Залиха
DEN 2356.80
Износ:

1"Тежина : 104g(прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Лемење Wire Note : 1.Апликација-сребро лемење на жица има широк спектар на употреба, погоден за електротехника и електроника, лемење делови како коло, електронски уреди и други.

Декларирани својства

Најдобри предлози