JSBVM 2 Ниво Организатор со Складирање Фиока Под Мијалникот Лизгачки Кабинет се Повлече Кошница Рек Зачин Рек Снек Организаторот за Кујна Бања Спалната соба Контра П?

JSBVM 2 Ниво Организатор со Складирање Фиока Под Мијалникот Лизгачки Кабинет се Повлече Кошница Рек Зачин Рек

Залиха
DEN 1255.20
Износ:

Мулти-функција за складирање кошници Може да се користи за складирање под мијалникот, складирање во кабинетот, за складирање во кујната countertop, складирање во бањата, складирање во вино кабинет и складирање во багажникот на автомобилот.Спецификација : Материјал : Јаглероден steel Color : Црна/Бела Пакет се вклучени : 1 * Кујнски мијалник полица.Тоа може да биде лесно да се отвори и затворен од страна на лизгање, и работата е многу погодно.Кориснички-ориентирана Услуга : По приемот на стоката, ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате на време.Тоа е два-слој полица со отстранлив фиоки.2 Ниво лизгачки кабинет кошница организатор фиока, боја : бела/црна ; материјал : железо + анти-корозија слој.ние ќе се обидеме да ви обезбеди со задоволителни решенија.

Декларирани својства

Material:
Carbon steel
Color:
Black/White
Package included:
1 * Kitchen sink shelf

Најдобри предлози