Мини Домати Шише Кечап Преносни Сос Сад Во Салата Сад

Мини Домати Шише Кечап Преносни Сос Сад Во Салата Сад

Залиха
DEN 388.80
Износ:

Оваа мини стискаш на шише може да се decoed со љубов бенто ќе се направи за семејството и децата.Студената отпор tempeure е минус 20 степени и отпорност на топлина tempeure е околу 60 степени.3x6cm Package се Вклучени : 2x Домати Ketchup Bottle Notes : 1.Две-парче сет, секое шише има капацитет од 3ml, што е доволно за дневни оброци.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.minitorings не calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.Две-парче сет, секое шише има капацитет од 3ml, што е доволно за секојдневна meals3.Користење на висока tempeure животната средина потпише договор со милан материјал, игла совет стискаш шише, мини големина, лесно да се носат.Карактеристики : Материјал : ABS+PESize : 1.Студената отпор tempeure е минус 20 степени и отпорност на топлина tempeure е околу 60 degrees4.Оваа мини стискаш на шише може да се decoed со љубов бенто ќе се направи за вашето семејство и children Description : Оваа мини стискаш на шише може да се decoed со љубов бенто ќе се направи за вашето семејство и деца, и секое шише има капацитет од 3ml, што е доволно за дневни оброци.Користење на висока tempeure животната средина потпише договор со милан материјал, игла совет стискаш шише, мини големина, лесно да се carry2.Кога сте на пикник, или кога вие не сакаат да заземаат премногу простор во торба, или кога тоа не може да се носат премногу тежина, оваа мини леќата шише ќе биде најдобар избор.Кога сте на пикник, или кога вие не сакаат да заземаат премногу простор во торба, или кога тоа не може да се носат премногу тежина, оваа мини леќата шише ќе биде најдобар choice5.

Декларирани својства

Најдобри предлози