Tangyongjiao Види Случаи за Huawei Види GT2e 2 во 1 Калено Стакло Screen Protector + Целосно Позлата PC Случај се Види Додатоци

Tangyongjiao Види Случаи за Huawei Види GT2e 2 во 1 Калено Стакло Screen Protector + Целосно Позлата PC Случај

Залиха
DEN 1756.80
Износ:

TPU материјали, цврсти и издржливи.Лесно да го инсталирате, нема да им наштети на часовникот.Заштитете го вашиот види од надворешни удари и гребнатини.Појавата од се види случајот е едноставен и дарежлив, која може да се зголеми шарм на вашиот часовник.Види Случаи За Huawei Види GT2e 2 во 1 Калено Стакло Screen Protector + Целосно Позлата PC Случај се Види Додатоци. 1. Лесен пристап до сите порти и копчиња.2. Мала тежина, не ќе се зголеми тежината на зглобовите.3. Поставените рамката околу екранот помага во спречување на гребнатини.4. Лесно да се инсталира, нема потреба да се отстрани рака.5. Пакување : боја за пакување.

Декларирани својства

Најдобри предлози