WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Wacom Intuos Уметност Pen Tablet Сликарство CTH-690 Средна Големина

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Wacom Intuos Уметност Pen Tablet Сликарство CTH-690 Средна Големина

Залиха
DEN 484.80
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Wacom Intuos Уметност Pen Tablet Сликарство CTH-690 Средна Големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози