ДДП Сет од 3 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс #MD2 Забна Екстракција Инструменти

ДДП Сет од 3 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс MD2 Забна Екстракција Инструменти

Залиха
DEN 1346.40
Износ:

СЕТ ОД 3 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #MD2 ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ДДП СЕТ ОД 3 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #MD2 ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.

Декларирани својства

Најдобри предлози