KFidFran Јагода Печати Прилагодливи Куче Подигнат Оглавник Поводник Сет, 1.1 M(Јагода Печати Verstellbares Hundegeschirr Halfter Leine Сет, 1.1 M

KFidFran Јагода Печати Прилагодливи Куче Подигнат Оглавник Поводник Сет, 1.1 M(Јагода Печати Verstellbares Hundegeschirr

Залиха
DEN 1339.20
Износ:

Име на производ : Куче Подигнат Поводник Одговара Куче Вратот Дебелина : 20-21cm/7. 9"-8. 3".Одговара Куче Градите Дебелина : 26-31cm/10. 2"-12. 2"Се Подигнат Ширина : 1. 5cm/0. 6".Поводник Должина : 1. 1 M/43. 3" (3. 6 Ft)Поводник Дијаметар : 1. 5cm/0. 6".Главен Материјал : Полиестер, Метал Главната Боја : Зелена, Црвена(Hauptmaterial : Полиестер, Metall Hauptfarbe : Grün, Да Изгние.Тежина : 62g Package да Речеме : 1 x Куче Подигнат Поводник(Gewicht : 62g Lieferumfang : 1 x Hundegeschirr Leine.KFid Fran Јагода Печати Прилагодливи Куче Подигнат Оглавник Поводник Сет, 1.1 MStrawberry шема и писмо за печатење темперамент и поводник.Пластични страна ослободување тока на harnesses за лесно и исклучување.Метал hummer затворач кука на поводник за безбедно поврзани со метал Д-прстен на harnesses.Прилагодливи најлон рака го намалува притисокот на вашите миленици вратот и грбот.Подигнат е во прилог со појавување на поводник е многу погодност за контрола на вашето домашно милениче секогаш кога ќе сакате да се оди заедно со тоа.Забелешка : пред да нарачате, да бидат сигурни дека вашето куче вратот е погоден за оваа големина.Опис на German Strawberry Печати Verstellbares Hundegeschirr Halfter Leine Сет, 1.1 MProduktname : Hundegeschirr Leine Одговара Hundehalsumfang : 20-21cm/7. 9"-8. 3"Passform Hundebrustumfang : 26-31cm/10. 2"-12. 2"Geschirrbreite : 1,5 cm/0. 6"Leinenlänge : 1. 1 M/43. 3 (3, 6 Ft) Leinendurchmesser : 1,5 cm / 0. 6"Hauptmaterial : Полиестер, Metall Hauptfarbe : Grün, Rot Gewicht : 62g Lieferumfang : 1 x Hundegeschirr Leine.

Декларирани својства

Најдобри предлози