JSBVM Лизгачки Кабинет Кошница се Повлече Организатор Фиока, Зачин Рек Лизгачки Кош Под Мијалникот Складирање Решетката за Кујната Countertop Провизии Бања Канцеларија Д

JSBVM Лизгачки Кабинет Кошница се Повлече Организатор Фиока, Зачин Рек Лизгачки Кош Под Мијалникот Складирање

Залиха
DEN 717.12
Износ:

2 Слоја Организатор Полица Единица : Повеќенаменски чување на полицата може да се ослободи многу простор и да се направи вашата соба да изгледа чисто и уредно.Екранот на вашиот статии на секојдневна употреба, садови, кујнски фолија, се држат fim, крпи, облека или чевли, итн.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова лизгање кошница организатор е направен од висок квалитет на метал, цврсти и издржливи.Површината усвојува еколошки сликарство процес, кој е лесно да се чисти, тешко да ' рѓа.Може да се користи за долго време.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Двоен слој се повлече-out дизајн, лесен и брз пристап предмети; Повисоки парапет е повеќе безбеден, објектите не се лесно да се падне, и на чување е повеќе безбеден.Со не се лизга нога влошки, може да се поправи на полица, така што тешко е да се тресат.МУЛТИ-СЦЕНА КОРИСТЕТЕ ја : Нејзината едноставна и великодушни изглед е погодна за различни сцени. [Во кујната] на countertop/ под мијалникот : може да поставите кујна материјали како што се леќата тегли; [Во бањата] : може да поставите toiletries, итн; [Во дневната соба, студија, спална соба] : може да поставите канцелариски материјали, закуски, итн.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Тоа трае само околу 10 минути за да ја завршите инсталацијата со помош на упатствата и делови обезбедени.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Декларирани својства

Најдобри предлози