1 Компјутер Безжични Мобилни Инстант Фото Печатач Студент Погрешно Прашање Печатење Нула Мастило

1 Компјутер Безжични Мобилни Инстант Фото Печатач Студент Погрешно Прашање Печатење Нула Мастило

Залиха
DEN 1122.48
Износ:

Големината на мини печатач : околу 90×87×34mm. 300dpi резолуција на печатење, Bluetooth конекција, 1000m Ah капацитетот на батеријата.USB интерфејс, може да биде поврзан со компјутер, лесен за ракување, уредување на хартија, погрешен насловот на книгата, спојување на големи слики, караница супа.Направете фотографии како ви се допаѓа, снимање на убава живот, и да ви помогне да рекорд на битови и делови на убава живот од страна на вашата страна.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,кабел за податоци×1.

Декларирани својства

Најдобри предлози