FFENFEI Види Бендови Компатибилен Додаток за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток #-5

FFENFEI Види Бендови Компатибилен Додаток за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака

Залиха
DEN 76.56
Износ:

Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch.Премиум силикони : овој часовник на рака се направени од издржлив и меки силиконски материјал кој спречува иритација на кожата и ви овозможува удобно носење искуство.Разни популарни боја опции за жените, мажите, момчињата и девојчињата.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Види Замена Бенд Рака За Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес Описи : 1.Secure connection : на stap компатибилен со Watch доаѓа со watch претходно биле вклучени на двата краја, која заклучување прецизно и сигурно да го види интерфејс.Мека висок квалитет со силиконска бендови Тоа е многу удобен за носење, бидејќи на мекост, мазност, лесни, издржливост, пот-доказ, дамка-доказ, вода доказ. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Мека и мазна touc/h чувство ослободува вашиот зглоб кога ја користите Види нараквица. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.

Декларирани својства

Најдобри предлози