Citiloc Круг Кревет/Бања Приватност Џеб Вратата Latch Сатен Никел

Citiloc Круг Кревет/Бања Приватност Џеб Вратата Latch Сатен Никел

Залиха
DEN 766.80
Износ:

Citiloc Приватност Џеб Вратата Latch Одговара На Стандард Понесе Во 2-3/8" Backset.Круг дизајн ја елиминира потребата да се намали нова рецка во вратата.За употреба на внатрешни врати бараат заклучување функционалност, како на пример спалната соба или бања врати.Приватност Џеб Вратата Latch - Заклучен Со Вртење Внатре Thumbturn.Итни Отклучување На Надвор.Сатенски Никел Заврши US15.

Декларирани својства

Најдобри предлози