Стакло Крем и Шеќер Сет

Стакло Крем и Шеќер Сет

Залиха
DEN 527.76
Износ:

чаша шеќер и крем постави.нема капак на шеќер во сад.гроздобер дизајн чисто стакло 2.5" шеќер сад со 3.5" дијаметар и 3" крем мини стомна.шеќер сад има 2 справува со крем стомна има 1 се справи.одлично за на маса кога пиење кафе или чај.

Декларирани својства

Најдобри предлози