Jozaya 82PCS Пирсинг Накит Игла Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Акрилик 14G 16G Усна Јазик Носот Потковица Веѓа Tragus Стомак Брадавица Barbell Прстени Тело Пирсинг Накит Случаен

Jozaya 82PCS Пирсинг Накит Игла Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Акрилик 14G 16G Усна Јазик Носот Потковица

Залиха
DEN 383.76
Износ:

Материјал : Направен од хируршки нерѓосувачки челик и Акрил.Сите Предмети Се 100% Sterilized Користење на еднакви можности Гас.10 PCS Пирсинг Алатки : 1 PCS за Еднократна употреба Пирсинг Стеги, 2 ПАРЧИЊА Црна Латекс Ракавици, 2 ПАРЧИЊА Алкохол Влошки, 5 PCS 14 G Пирсинг Игли.Како на сликата покажува.Пирсинг Алатки : 5 PCS 14 G Пирсинг Игли, 5 PCS 16 G Пирсинг Игли, 2 Расположливиот Пирсинг Стеги, 2 ПАРЧИЊА Црна Латекс Ракавици и 10 PCS Алкохол Влошки.Телото Пирсинг Комплет : 120 PCS тело пирсинг комплет за уво, ' рскавицата, tragus, веѓа,носот септумот, усните, јазикот, папокот пирсинг.Пирсинг Комплет - 82 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсање.120 PCS Пирсинг Накит : 20 PCS 16 G Кружни Потковица Barbells, 40 PCS 16 G Криви Barbells, 30 PCS 16 GLabret Studs, 10 PCS 14 G Директно Barbells , 10 PCS 14 G папокот Прстени.Безбедно и хигиенски.Цврст и Издржлив, Ретко се Оцрни и ' Рѓа, Високо полирани површина, Исклучително Лесно да се чисти, и Удобен за носење.Добар подарок за Роденден, Годишнина Ден, Божиќ Ден, Денот на Вљубените и повеќе.Идеален Подарок : Сите пирсинг колекции се сосема нови, воопшто големина, поединечно пакување и неискористени.Цврст и Издржлив, Ретко се Оцрни и ' Рѓа, и Многу Лесно да се Чисти и се изедначи да се носат.Пирсинг Накит : 7 PCS 16 G Топката Затворање Прстени (BCR), 14 PCS 16 G Кружни Потковица Barbells, 14 PCS Усна Studs, 14 PCS Веѓа Studs, 7 PCS Јазик Прстени, 2 ПАРЧИЊА папокот Прстени.Боја : Акрил од не ' рѓосувачки челик врвот со мешана боја (по Случаен избор).Материјал : Направен од хируршки нерѓосувачки челик и Акрил.Добар подарок за Роденден, Годишнина Ден, Божиќ Ден, Денот на Вљубените и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози