1 Pocket Pc Етикета Печатач Мемо Приемот на Хартија за Печатари USB Полнење за Облека, Накит Итн Супермаркет

1 Pocket Pc Етикета Печатач Мемо Приемот на Хартија за Печатари USB Полнење за Облека, Накит Итн Супермаркет

Залиха
DEN 1066.32
Износ:

Големината на мини печатач : 80*80*40mm; Материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.Мобилен Термички Печатач,Печатење метод : Bluetooth Преносни;Интер лице : USB интерфејс/Bluetooth.Поддршка повеќето Bluetooth-от уреди за полесно пренесување.Arefreshing, симпатична и практични стан, што се поврзува со дланката-со големина на не-мастило џеб печатач.lt може да биде поврзан со компјутер, за печатење.Брзина на печатење : 80mm/s;Печати ширина : 48mm (384dot).Пакет содржина : 1x печатач,1x термичка хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози