Kshcf Само Лепило Четка Gripper Ѕид Монтирани Закачалки Против Пролизгување на Силиконски Рек Клип за Кујна Складирање Организатор,Розова

Kshcf Само Лепило Четка Gripper Ѕид Монтирани Закачалки Против Пролизгување на Силиконски Рек Клип за Кујна

Залиха
DEN 198.24
Износ:

Добро складирање и организатор на чистење и други алатки на бања, кујна ,Гардеробер ,Бања Гаража , Двор.далеку од хаос на работите и лесно да се најде.На antiskid мат во менгеме може да holde на различни спектар на handers, цврсто зафат на објект, не е лесно да се лизга.Оваа метла се држи носителот е sutiable за сите видови ѕид, не е важно мазна површина или груба површина.Дома чување кука за плакарот гаража организатор барака организатор подрумот складирање.Одговара на ѕид лесно и никогаш не грижете се, Тоа ќе падне на следното утро.Виси за време и влажни четка брзо ќе се исуши, никогаш умот ќе еродира или одат остарел се влажни.Вода ќе straightly протокот на подот, да се спречи било каква штета на ѕидовите, купи со доверба!.Производ Information Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 3.74*1.97*2.36 инч, грешка е за 0.20 inch Colour : Како Picture Material : ABSSpecification Great за висат метли, џогерите, четки, dustpan, безбол палки, снег shovels, rakes, прашина, па дури и уредно градина алатки на отворено или на барака, совршен за кујна, купатила, плакар, канцеларија, перење, гаража, подрум, stairwells, нови простории, градина, и така натаму.Силно лепило, анти-лизга гумени бендот и фирма брановидни ролери зафат дизајн, па дури и може да се одржи голем метли цврсто и нема да падне.Пакет : 1pc Designed да биде : Дневна Use Birthday подароци Датира подароци Пријателство подароци Свадба подароци Божиќ подароци Совети : Накит (како ѓердани, прстени, белегзии, anklets) не треба да биде влажно или се носи за долго време.

Декларирани својства

Најдобри предлози