Замена за РКА 3-Уред Универзален Далечински Управувач со Големина на Дланка - Работи со Zentech Дигитални ТВ Конвертор Кутија - Далечинско исполнување на Код 2491

Замена за РКА 3-Уред Универзален Далечински Управувач со Големина на Дланка - Работи со Zentech Дигитални ТВ

Залиха
DEN 95.76
Износ:

Дизајниран за лесна замена и работата.Брза замена, Нема програмирање е потребно, Само инсталирајте батерии и употреба.Направени од премиум квалитет на материјали за долгорочната трајност.Батерии не се вклучени.Upstart Компоненти Бренд.

Декларирани својства

Најдобри предлози