Aexit НА Off Ѕид Прекинувачи Почнете да Запре Еден Притисни Копче за Префрлање w 220 V AC Жолта Светлина Прекинувачи Индикатор за Светло

Aexit НА Off Ѕид Прекинувачи Почнете да Запре Еден Притисни Копче за Префрлање w 220 V AC Жолта Светлина Прекинувачи

Залиха
DEN 904.80
Износ:

Име на производ : Push Копчето Прекинувач;Материјал : Пластика;Контакт Тип : 1 НЕМА + 1 НК.Ui : 600 V;О : 10 A;Светлина Оценка Напон : 220 - 240 V AC.Панел Исечок Дијаметар : 22mm / 0.87"(7/8");Одговара Панел Дебелина(Прилагодливи) : Max 0.6 cm / 0.24".Вкупната Големина (Прибл.) : X 7.2 5.5 x 3cm / 2.8" x 2.1" x 1.1" (L * W * H);Боја : Црвена, Зелена, Црна.Тежина : 64g;Пакет Содржина : 1 x Push Копчето Switch.Таа има 2 притисни копчиња, зелена и црвена притисни копчиња, еден contat, направена во светли сијалица за испраќање на контрола сигнал.

Декларирани својства

Најдобри предлози