Lucaeat Модел со Спортска Опрема Сликарство Таблета Кутија/Пилула Случај-Квадрат Таблета Кутија/случај - Две-Оддел Таблета Кутија/Пилула Случај

Lucaeat Модел со Спортска Опрема Сликарство Таблета Кутија/Пилула Случај-Квадрат Таблета Кутија/случај - Две-Оддел

Залиха
DEN 1684.80
Износ:

Пилулата Кутија Е Изграден Цврсто, И Има Сигурен Затворач Да Се Задржи Вашата Лековите Безбедно.Таа Има 2-оддел Пластични Вметнете Со Тесни Шарки Затворач.Мала Големина Pillbox За Вашиот Џеб, Чанта Или Патна Торба, За Секојдневна Употреба На Лекови.Здрав Метална Конструкција Со Пластика Во Внатрешноста Divider .Единствена Светла Шема,Уникатен Подарок За Мажи Или Жени.Пилулата Кутија Е Стилски, Практично Решение Што Го Носи Таблети На Патот.Постојат Три Одвоени Прегради, Овој Пренослив Комплет Може Да Се Направи Ќе Се Користат Во Текот На Целиот Ден.Ако Не Сте Задоволни Со Производот, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Се Даде Еден Лош Преглед, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние И Ветуваме На Размена Или Наплата.Пилулата Кутија Е Стилски, Практично Решение Што Го Носи Таблети На Патот.Постојат Три Одвоени Прегради, Овој Пренослив Комплет Може Да Се Направи Ќе Се Користат Во Текот На Целиот Ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози