SSJ-29А Заварување Жица Хранење Водич Тркала, 0.8-1.0/1.2/1.4/1.6 мм не ' Рѓосувачки Челик на Гас Заштитените Заварување Машина Додатоци(301010mm)(1.4 mm)

SSJ-29А Заварување Жица Хранење Водич Тркала, 0.8-1.0/1.2/1.4/1.6 мм не ' Рѓосувачки Челик на Гас Заштитените

Залиха
DEN 206.16
Износ:

Тоа е обработена од страна на висока прецизност машини со мазни линии.Производот е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и има долг животен век.Направете вашиот заварување полесно.Површината е полиран и мазна.Производот се користи за заварување жица хранење машина.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Дијаметар : 30мм / 1.2 во Дебелина : 10мм / 0.41 во Внатрешен дијаметар : 10мм / 0.4 во Модел : #1,0.8-1.0 mm; број 2, 1.2 mm; #3, 1.4 mm; број 4, 1.6 mm (Изборен) Пакет листа : 1 * Ролери тркала Забелешка : актуелната производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Декларирани својства

Најдобри предлози