TAINAN Женска Crewneck Боја Блок Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Шарени Печати Преголеми Лабава Мека Pullover Кошули, Блузи

TAINAN Женска Crewneck Боја Блок Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Шарени Печати Преголеми Лабава Мека Pullover

Залиха
DEN 125.04
Износ:

Произведено во САД.Патент затворање.Рака Мие Само. 【МЕК МАТЕРИЈАЛ】60% памук, 35% полиестер,5% spandex.Супер меки и удобни ткаенина направена.Издржливи доволно за вас секојдневно носење. 【ДИЗАЈН КАРАКТЕРИСТИКИ】Crewneck дизајн моменти модерно и секси.Ткаенината е мека и дише.На суичери совршен за фармерки,leggings,тесни панталони за да остварите повик стилски и елегантен изглед. 【ПРИМЕНЛИВИ ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】Погоден за пролет,лето, есен,зима и секојдневно, забава, на училиште, на работа, на шопинг, на улица, датира, секси и шармантна. 【СОВЕТИ ЗА МИЕЊЕ】Перење со Машина или Рака со Ладна Вода/Висат или Линија Сува/хлор/Нема Сува Чиста. 【ГОЛЕМИНА ИЗБЕРЕТЕ】Да добиете најмногу погоден суичери, ве молиме да се измери вашата големина и се однесуваат на нашата препорака на табелата пред цел.Ако не знаете што големината треба да изберете/го кое и да било прашање во врска со нашата суичери,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Кратки ракави, Долги Ракави,Дневна, Моден Стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози