Sperrins Кат Вратата Затка Од Не ' Рѓосувачки Челик Звук Dampening Вратата Стоп Браник Ѕид Protetor Екранот Закачалка Багажник

Sperrins Кат Вратата Затка Од Не ' Рѓосувачки Челик Звук Dampening Вратата Стоп Браник Ѕид Protetor Екранот

Залиха
DEN 775.20
Износ:

нерѓосувачки челик.Должина, ширина и висина 5*4*3.8 cm.Мала мала тежина одговараат за француски врата, бања стаклена врата.Се случува за еден минималистички изглед.Се користи за да се запре на вратата од отворањето премногу далеку, обично за да се заштитат ѕидовите.Висок квалитет на гумена брана игра силен звук-апсорбирање улога.Мала мала тежина одговараат за француски врата, бања стаклена врата.Се случува за еден минималистички изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози