Tangyongjiao Види Случаи за Garmin Vivoactive 4 TPU Школка за заштита Види Додатоци

Tangyongjiao Види Случаи за Garmin Vivoactive 4 TPU Школка за заштита Види Додатоци

Залиха
DEN 2224.80
Износ:

TPU материјали, цврсти и издржливи.Лесно да го инсталирате, нема да им наштети на часовникот.Заштитете го вашиот види од надворешни удари и гребнатини.Појавата од се види случајот е едноставен и дарежлив, која може да се зголеми шарм на вашиот часовник.Види Случаи За Garmin Vivoactive 4 TPU Школка за заштита Види Додатоци. 1. Спречи види случај од стареење.2. Да се спречи појавата на надворешната обвивка од се носи.3. Подобро водоотпорен и поубаво.4. Мека, лесно да се инсталира и не ги боли гледање.5. Сите копчиња и пристаништа се достапни.

Декларирани својства

Најдобри предлози