Лесна Замена на Далечинскиот Управувач за LG LWC141CGMM1 LW1200PRY3 LW1500PR A/C AC клима

Лесна Замена на Далечинскиот Управувач за LG LWC141CGMM1 LW1200PRY3 LW1500PR A/C AC клима

Залиха
DEN 2121.60
Износ:

Лесен за употреба,Замена на дел.батеријата не се вклучуваат.Ве молиме имајте во предвид : системот покажува дека производот пристигнување време е 15-30 дена.Всушност, тоа трае само 4-7 дена да пристигне во САД држави.Ако не сте пристигнале во рок од 8 дена, ве молиме контактирајте со нас.Genaral Repalcement Далечински Управувач За LG LWC141 CGMM1 LW1200 PRY3 LW1500 PR A/C AC клима.Genaral Repalcement Далечински Управувач За LG LWC141 CGMM1 LW1200 PRY3 LW1500 PR A/C AC клима.

Декларирани својства

Најдобри предлози