Ametric (R) NMRV 40-7.5-63B5

Ametric (R) NMRV 40-7.5-63B5

Залиха
DEN 3505.92
Износ:

1-001-UMR 40-7.5-63 B5 Ametric Дел Број, 649524 SKU Нема., Motovario Тип NMRV 40 Големина Редуктор, 1 : 7.5 Сооднос, 63 B5 Моторни IEC Текст Прирабница, 11 mm IEC Текст Бунари со Дијаметар (D), 95 mm IEC Страната на Одморите (N), 115 mm IEC Гром Круг со Дијаметар од (M), 140 mm IEC надворешен Дијаметар (P), 70 мм Растојание Помеѓу Монтажа Дупки (A) 23 мм Вратило Проширување (Б), 11 mm Излез Бунари со Дијаметар (Д1), 70 мм (G), 53 мм (G3) 50 mm (H), 40 mm (I), 71 mm (L), 71,5 mm (Р ), 2.3 kg, 876 Кубни cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози