ASDFA TV на Далечинскиот Управувач за Samsung Мулти-Функција Smart TV Remote Control Controller Замена за Samsung RBN59-01185F BN59-01185D BN59-01184D BN59-01182D BN59-01181D BN94-07469A BN94-07557A

ASDFA TV на Далечинскиот Управувач за Samsung Мулти-Функција Smart TV Remote Control Controller Замена за Samsung

Залиха
DEN 1420.80
Износ:

● Мулти-функција ТВ далечински управувач. ● Ниска потрошувачка на енергија, долг пренос на далечина, лесно ракување и лесен за употреба. ● Прекрасен изглед и се чувствуваат удобно рака. ● Големи копчиња се повеќе погодна за целото семејство. ● Одличен квалитет и трајност.Погоден за Samsung ТВ далечинска контрола Модел : BN59-01185 D, BN59-01184 D, BN59-01182 D, BN59-01181 D, BN94-07469 A, BN94-07557 A, BN59-01185 A ве Молиме внимателно проверете дали далечинскиот управувач модел сакате да ги замените е меѓу овие модели Големина : 130*50*25мм Тежина : 43g Батерија : AAA (не се вклучени) Пакетот вклучува : 1*замена на далечинскиот управувач.

Декларирани својства

Најдобри предлози