DETALLAN Возрасни Расположливиот Лице Màsc, 3 Ply Не-Плетени Памук Дише Устата Bandanas Покривање Заштита Мажи Жени, 50PCS Зелена

DETALLAN Возрасни Расположливиот Лице Màsc, 3 Ply Не-Плетени Памук Дише Устата Bandanas Покривање Заштита Мажи

Залиха
DEN 208.08
Износ:

Ве молиме игнорира 's проценува време на испорака, ние ќе го избере најдобриот и најбрз логистика за клиентите кои купуваат стоката, во овој магазин, и проценетите време на испорака само ќе потрае 7-15 дена!.Материјал : памук.Оваа нова устата Màsc усвојува високо квалитетни Материјали, што го прави мека и удобно на вашето лице, многу напор дише да се носат, и тоа нема да предизвикаат непријатност.Облечен ова лице устата Màsc, може да биде заштитен од прашина, мали честички во воздухот, поленот, анти-мирис, и многу повеќе, перат и еднократно.Професионални одделение Лице на филтер : Совршено се покријат носот, устата и брадата, и блок particulate прашина од секојдневниот живот, да се обезбеди сеопфатна заштита.Сигурен и Дише материјал : прашина филтер е удобно и дише, и може да дишат правилно, дури и ако се носи за долго време.

Декларирани својства

Најдобри предлози