Уво Пирсинг Комплет Професионални Обновливи Само Peircings Пиштол Алатки Со Сребро Обетки Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Studs За Сите Тело Усна Носот Салон За Домашна Употр

Уво Пирсинг Комплет Професионални Обновливи Само Peircings Пиштол Алатки Со Сребро Обетки Сет Од Не ' Рѓосувачки

Залиха
DEN 623.76
Износ:

[Богата Содржина] Доаѓа со 10 PCS S925 сребро стапови (се користи по 2 недели додека се лечи), 6 парови на S925 сребрени обетки од различни големини (се препорачува користи после 6 недели). [Уво-Пирсинг Куршум] 20 PCS Куршуми се запечатени во стаклено шише, направени од медицински хируршки одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, намалување на инфекција. [Лесен За Употреба] Лесно да се работи, речиси и да нема болка, пиштол има различни studs дупка големини(4 адаптери), нашите вклучени во увото пирсинг куршуми се погодни за најголемата адаптер (4mm лабава). [Детали] ве Молиме disinfect сè целосно пред пирсинг.За прв пат корисници, ви Препорачуваме да се види на видео и инструкции. [Широка Примена] Висока-квалитет на машина, многу здрав, погоден за поединци и продавници ангажирани во професионални пирсинг работа. 1 : Супер лесен за употреба. 2 : Уво пирсинг брзо, речиси и да нема болка. 3 : Високо квалитетни и издржливи. 4 : Може да се користи.За прв пат корисници, силно се препорачува да се види работата видео и хартија инструкции.

Декларирани својства

Најдобри предлози