Модерен Дизајн Казанчето Флеш Рачката Се Справи Со Замена, Универзал Да Ги Собере Најмногу Пред Планината Тоалети (Пред Монтирање, Хром)

Модерен Дизајн Казанчето Флеш Рачката Се Справи Со Замена, Универзал Да Ги Собере Најмногу Пред Планината Тоалети

Залиха
DEN 119.76
Износ:

УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН кој одговара на повеќето Планината тоалети.МОДЕРНИОТ СТИЛ заврши сигурни дека за да се надополни вашиот постоечки бања décor.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА дава сила и сигурност.ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Пре-Drilled 8-Инчен Род.

Декларирани својства

Најдобри предлози