BAUT Минијатурни Слоновите Фигурини 3D Керамички Играчки Природни Врежан Gemstones Кристал Слон Статуи Дома Декор(2 парчиња)

BAUT Минијатурни Слоновите Фигурини 3D Керамички Играчки Природни Врежан Gemstones Кристал Слон Статуи Дома

Залиха
DEN 359.76
Износ:

Врежан Слон Figurine.Слон смета за силен симбол на среќа, мудрост, здравје и лојалност.И тоа исто така може да биде лековита, реики, чакра камен за медитација или јога.Димензија за Џеб Слон : 1.6*2,2 см.Поради природата на gemstones, carvings може малку да се разликуваат во големина, боја и форма.Чувајте го на места каде мир и спокојство се потребни вклучувајќи ги во вашиот џеб.Совршен за домашна декорација, можете да ставите во дневна соба, спална соба, канцеларија, автомобил, чанта, џеб, ви донесе мир, среќа и бескрајни позитивна енергија.Пакет се вклучени : 2/10/20pcsx Мини Слон Фигурини.

Декларирани својства

Најдобри предлози