HEALLILY 3pcs Топло Ладно Гел Мраз Пакети Лице Ладење Гел Пакети Топло Ладно Лицето Монистра за Лицето Око Усна Болка Темни Кругови Топла, Ладна Облога Pack (Розова)

HEALLILY 3pcs Топло Ладно Гел Мраз Пакети Лице Ладење Гел Пакети Топло Ладно Лицето Монистра за Лицето Око Усна

Залиха
DEN 268.56
Износ:

Заврши пак во влажна хартиена крпа.Бидете сигурни дека пак е поставен на рамна површина за да се обезбеди монистра се распоредени рамномерно.Мини гел ice pack е лесно да се задржи во прва помош комплет, ранец, или било каде да се дава инстант болка.Однесуваат на пакет директно до погодената област.Се применуваат директно на болното подрачје.Опис на Нашата лице ice pack совршено одговара на лицето, зглобовите, и тешко да се постигне места.- Боја : Розова.Усните во облик на ладно пакет исполнет со кул смирувачки гел е совршена здравствена заштита алатка за болниците, лекарите канцеларии или здравјето на саеми.Однесуваат на пакет директно до погодената област.Користете топла за ублажување на лицето на отрови, кои придонесуваат за темните кругови и уморен изглед, истрошени кожата.Место пакет во микробранова во интервали од 7 секунди, и не повеќе од 30 секунди.- Користете топла за ублажување на лицето на отрови, кои придонесуваат за темните кругови и уморен изглед, истрошени кожата. - Бидете сигурни дека пак е поставен на рамна површина за да се обезбеди монистра се распоредени рамномерно.Не треба да биде ставен на чувствителна кожа или отворени рани.Место на производот во фрижидер 1 час, или ставете ја во замрзнувач за пократок ладење време.- Заврши пак во влажна хартиена крпа.- Место на производот во фрижидер 1 час, или ставете ја во замрзнувач за пократок ладење време.- Усните во облик на ладно пакет исполнет со кул смирувачки гел е совршена здравствена заштита алатка за болници, доктор канцеларии или здравјето на саеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози