Затвор Идризово Полицијата за Спроведување на Законот Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен Големина

Затвор Идризово Полицијата за Спроведување на Законот Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти

Залиха
DEN 71.76
Износ:

ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ – да се Создаде возбудлив уметност надвор од овие дрво форми за самостојна употреба или за да додадете елементи на други проекти, вклучувајќи дома décor, училници, забави, свадби, честитки, подарок ознаки, embellishments, украси, и повеќе.Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Додадете боја, дамка, сјај и повеќе за нашите дрво форми!Одлично за искусни crafter, или прави забава проект за развој на младите уметници.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.

Декларирани својства

Најдобри предлози