1 Парче Сет Преносни Фото Печатач на Bluetooth Термички Етикета Создателот се Применуваат за Етикетирање Мини Џеб

1 Парче Сет Преносни Фото Печатач на Bluetooth Термички Етикета Создателот се Применуваат за Етикетирање Мини

Залиха
DEN 422.40
Износ:

Пренослив печатач големина : за 8.3*8.3*4.5 cm; џеб печатач во боја : бела.Џеб печатач Материјал : тешко пластика.Во прилог на свои карактеристики, печатач, исто така, има паметни апликација за да се постигне повеќе роман и интересна игра.Bluetooth директна врска, Bluetooth Сојузот авторизиран за сертификација, за да се постигне неограничен конекција.Мали и лесни тело, лесно да се однесе насекаде.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејство.Производ вклучени со : 1*Печатач 1*кабел за Податоци 3*Лепило 10*Термална хартија 2*Обоени хартија 1*Заштита торба 1*Десет години на кориснички paper Power набавка : вграден-во 1000m Ah литиум батерија на Полнење порт : 5 V-Micro USB Резолуција : 200dpi Печатење метод : термички печатење Визуелизација метод : црно и бело Потрошен спецификации : 57x30mm (стандардна спецификација) Вмрежување метод : Bluetooth BLE4.0 барања Систем : Android 4.4 и i SO8.0 или погоре (во моментов не се поддржани од страна на таблети).

Декларирани својства

Најдобри предлози