YNAHWT Бања Килим Сина Мермер Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

YNAHWT Бања Килим Сина Мермер Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

Залиха
DEN 446.40
Износ:

Материјали Меки Удобно 100% ployester врвот,Не се Лизга подлога, Мемориска Пена.Дизајн Лесно апсорбира вода, ПВЦ врати може да се задржи тркачи останува во место.Карактеристики Вода абсорбента и трајни, анти-пропадна.Секој сака да стапнал на мек килим мат по бања, овој тепих може да брзо се апсорбира твоите нозе е влага кога ќе тргнат на тоа.Лесно Нега Може да се мијат во машина или со рака.Dellivery Време 10-16 работни дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози