Телефон Tripod, со можност да биде продолжен Tripod Стојат, Лесни Камера Планината Tripod Стојат, Компактен Видео Tripod со 4 Дел Проширување Нозе за Помали Дигитални Камери

Телефон Tripod, со можност да биде продолжен Tripod Стојат, Лесни Камера Планината Tripod Стојат, Компактен

Залиха
DEN 310.56
Износ:

[Преносни И Лесни] : Со преносни големина и лесни, на мобилен телефон tripod застане е лесно да се носат и складирање, бидете внимателни при ракувањето и прилагодување на пластични делови, а не над-стегне, или да го применуваат вишок притисок.5 килограми -Тип : 4 дел нозе, со можност да биде продолжен нозе.Карактеристики : -Оваа лесни камера планината tripod стојат поддржува дигиталната камера, картичка камера и паметен телефон, која е наменета за скратено работно време фотографија љубовници. [Земе Висок Квалитет на Сцена] : Ова лесни камера планината tripod застане е главно да ви помогне да се земе висок квалитет на сцена или групни фотографии без движење и долго време рака држи. [Високо Квалитетни алуминиумски Легури] : Ова vlog tripod за камерата е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е издржлив и здрав, тоа функционира многу добро и има мноштво на корекција и меурот ниво за добро центриран фотографии. -Материјал : Алуминиум Легура -Тежина : 0. [Продолжи Нозе] : Со 4 дел проширување нозе, компактен видео tripod може да се прилагоди од 350mm да 1050mm, кои, исто така, може да се стави во ранец и е надвор и подесување брзо. [Широк Компатибилност] : Компатибилен со повеќето видео камери, дигитални камери, уште камери , паметен телефон(не се погодни за тешки видео камера), како tripod за вашата акција камера и вашата целосна vlog setup (светлина, микрофон, и мобилен телефон) за да одат.34 кг -Max оптоварување носејќи тежина : 1. -Max цевка со дијаметар : 16.[Продолжи Нозе] : Со 4 дел проширување нозе, компактен видео tripod може да се прилагоди од 350mm да 1050mm, кои, исто така, може да се стави во ранец и е надвор и подесување брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози