chaqlin Zebre столче Покрие Заштитник Водоотпорен Тешки Nonslip Милениче столче Покритие за Кучиња Универзална Големина Одговара за Автомобили,Камиони & спортски автомоби?

chaqlin Zebre столче Покрие Заштитник Водоотпорен Тешки Nonslip Милениче столче Покритие за Кучиња Универзална

Залиха
DEN 344.88
Износ:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА2 ПАКЕТ пред седиштето капак,кои се направени од издржлив дише s,камиони и комбиња. Брза И Лесна Инсталација На Повеќето Автомобил, еластична лента со куките на дното на седиштето. Пакет : Вклучувајќи 2 пакет пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози