Пријавете се на Рогови Rock and Roll Рака Гест Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен Големина

Пријавете се на Рогови Rock and Roll Рака Гест Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8

Залиха
DEN 2316.00
Износ:

Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.ПОСТАВЕН ДРВО ОБЛИК – Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Додадете боја, дамка, сјај и повеќе за нашите дрво форми!Одлично за искусни crafter, или прави забава проект за развој на младите уметници.Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.Се создаде возбудлив уметност надвор од овие дрво форми за самостојна употреба или за да додадете елементи на други проекти, вклучувајќи дома décor, училници, забави, свадби, честитки, подарок ознаки, embellishments, украси, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози